Čtyři nové Beetle koncepty

on středa, 01 duben 2015. Posted in Zpravodaj, VW Beetle

Na New York Auto Show nám Volkswagen představil celkem pět nových konceptů, přičemž čtyři z nich jsou Brouci. Je libo speciální Pink Color edici, nebo třeba R-Line?

*UPDATE* Člen představenstva Volkswagen, Dr. Heinz-Jakob Neusser, na autosalonu v New Yorku potvrdil magazínu Autoblog, že příští generace Brouka nakonec bude! (viz. nedávný článek Výroba brouka v ohrožení). Má se tak stát do tří let. Nová generace bude postavena na platformě MQB a možná dostane i hybridní a plně elektrickou verzi. Design prý zůstane "silně emocionální" ... Na konci článku naleznete několik nových fotografií konceptů přímo z autsalonu." *UPDATE*

Volkswagen of America, Inc. představil na newyorské Auto Show hned pět konceptů. Prvním je Golf SportWagen Alltrack, o kterém již víme, že opravdu vznikne (u Brouků si zatím nejsme jistí). Na trh by měl přijít někdy kolem let 2016 až 2017. V podstatě se jedná o dlouhou variantu Golfu, ovšem novinkou je náhon na všechna čtyři kola. Další úpravy se týkají ochranných částí vozu, nových nárazníků a většího interiéru.

Co ale bude zajíma nás, milovníky Brouků, jsou čtyři koncepty různých variant poslední generace Beetla.

První na řadě je Beetle Convertible Denim, který je "džínovou" variantou Brouka. Zajímavý je drobnými vizuálními úpravami a hlavně přitažlivou textilně-vypadající barvou. V sedmdesátých letech již jedna taková "džínová" edice vznikla a původní Brouk s ní slavil nemalé úspěchy. Automobil má být poháněný motorem o síle 170 koní a objemu 1.8 litru (TSI).

beetle-convertible-denim-front-three-quarter

Druhý koncept se jmenuje Beetle Pink Color Edition a jedná se o odpověd na poptávku v USA a Číně po růžové barvě. Vůz má opět nějaké ty drobné designové úpravy, jako barva interiéru, či upravené nárazníky.

beetle-pink-color-edition-front-three-quarter-in-motion

Třetí novinkou je Beetle Convertible Wave, který je stvořen pro léto. Koncept dostal stylovou oranžovou barvu, skládací střechu a 19-ti palcová kola.

beetle-convertible-surfer-front-three-quarter

A posledním představeným konceptem je Beetle R-Line. Tento krasavec má nižsí štrechu a delší kapotu se spoilerem. Je poháněn 217 koňskými silami v motoru TSI o objemu 2 litry. Dalšími změnami oproti normálnímu Brukovi jsou "agresivní" nárazníky, ventily v kapotě, černý interiér a 20-ti palcová aluminiová kola.

beetle-r-line-front-three-quarter-in-motion

241394213-1427729499354

Nové fotografie konceptů

x1

x2

x3

x4

x5

x6

Komentáře (0)

Napsat komentář

Komentujete jako host.


Anti-spam: dokončete obrázek