Manželství jako Brouk

on pondělí, 13 duben 2015. Posted in Zpravodaj, VW Beetle

V roce 1960 byla Charlene Gaskill svým partnerem Georgem přemluvena, aby utratili $1700 za nového Volkswagen Brouka. I přes otcovy námitky proti neamerickému autu si Charlene s Georgem Brouka koupili a následně se vzali. To bylo přes 348 tisíc mil a 19 tisíc dní daleko. Dnes je tomuto páru 75 a 77 let a společně jezdí Broukem téměř každý den.

George Gaskill ví jak si udržet dobré věci. "Musíte si dávat pozor na malé závady předtím, než se z nich stane velký problém," vysvětluje. "Jakmile vidíme jakýkoliv začátek koroze na našem Broukovi, postaráme se o řešení. Stejně tak to máme i v manželství. Zajímáme se jeden o druhého a řešíme maličkosti dřív, než z nich jsou trable."

lovebug2 15011605 8col

Charlene souhlasí. "To je hlavní důvod toho, že jsme společně šťastní už 53 let. Spousta vztahů je zbytečně nucených a později se rozpadnou, například právě kvůli zanedbané údržbě," dodává Charlene.

Jejich VW Beetle nemá klimatizaci a byl vyroben bez kontrolky benzínu. Při každém tankování si tak manželé musí zapsat stav nádrže do bloku, aby věděli, kdy zase doplnit. George musel kvůli různým nehodám a incidentům již třikrát opravovat motor, ale to nic nemění na faktu, že se Brouka nehodlají vzdát. Jeli s ním na svoje líbánky. Přivezli si v něm z porodnice syna. A ten ho zase řídil na svůj školní ples.

"Čím déle něco máte, ať už to je vztah nebo auto, tím víc k sobě přilnete," vysvětluje George. "To je skutečná radost našeho života. Vše co si pamatujeme že jsme dělali, jsme dělali společně."

0435508742 15000742 8col

Zdroj: tampabay.com

Komentáře (0)

Napsat komentář

Komentujete jako host.


Anti-spam: dokončete obrázek