V létě se dočkáme dokumentu o Broukovi

on úterý, 24 březen 2015. Posted in Zpravodaj, VW Beetle

V létě tohoto roku se fanoušci Brouka dočkají dokumentárního filmu "The Bug," který mapuje veškeré dění okolo této legendy. Projekt začal na Kickstarteru a k dnešnímu dni na něj fanoušci přispěli už přes 40 tisíc dolarů!

"Toto je největší automobilový příběh všech dob. Od závoďáku po umělecké auto, od auta na nákupy po ztatného bojovníka, VW Beetle slouží lidstvu na nespočet způsobů. Beetle od svého uvedení na trh chytil za srdce mnoho lidí a stal se z něj kult. Auto, které přineslo lásku a stabilitu. Auto, které naplnilo nejeden sen a zpřístupnilo mobilitu masám. Z Brouka se stala ikona přinášející úsměv do tváří po celém světě..."

Takto zní úvodní popis dokumentárního snímku "The Bug: Life and Times of the People´s Car," který má naplánovou premiéru na léto 2015. Dokument je financován fanoušky pomocí známé služby Kickstarter a měl by se promítat ve vybraných kinech, pravděpodobně však pouze ve Spojených státech. Po premiéře bude možné si film objednat na DVD prostřednictvím webových stránek autorů. Znalost angličtiny je zde podmínkou (někdo šikovný titulky určitě přeloží, ale to už se budete muset asi vydat tou méně legální cestou – stáhnutím z internetu).

Na oficiální trailer se můžete podívat níže. Pro více informací o celém projektu navštivte Facebook profil autorů, kde naleznete odkazy i na další sociální sítě.

The Bug Movie trailer from Firewater Film Company on Vimeo.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Komentujete jako host.


Anti-spam: dokončete obrázek