Volkswagen club oficiálně spuštěn

on neděle, 20 prosinec 2015. Posted in Aktuality klubu NBC, Zpravodaj, Ze světa Volkswagen

Vážení členové a příznivci Beetle a New Beetle clubu


rádi bychom Vám touto cestou oznámili, že tento týden byl importérem oficiálně spuštěn Volkswagen club. Jak jsme naznačovali již dříve, Beetle club, podobně jako řada dalších clubů sdružujících příznivce napříč celou značkou Volkswagen, se rozhodl na jeho chodu podílet.

Volkswagen club má totiž za cíl více sblížit všechny komunity, které se kolem vozů s VW na kapotě pohybují. Importér projevil zájem tyto skupiny více podporovat, a proto tu Volkswagen club je také.


Pro Vás se nemění nic zásadního. Beetle club se přihlásil k podpoře tohoto nového projektu ve snaze vytvořit nové výhody plynoucí ze spolupráce s dalšími komunitami. Nejsme na jeho fungování nijak závislí a naopak věříme, že Vám budeme moci nabídnout zase něco navíc.


Máte v rodině kromě Brouka další auto od Volkswagenu? Zajímají Vás novinky z celého světa Volkswagenu? Nové modely, úpravy, koncepty, technologie, fotografie..? Rádi byste se se svým čtyřkolým „mazlíkem“ podívali na celorepublikový sraz „fau-véček“ napříč všemi modely? Pak může být Volkswagen club dalším zajímavým místem pro Vás. To je už ale jen na Vás...


Vaše registrační údaje byly pro Vaše pohodlí již přednastaveny na stránkách www.volkswagenclub.cz , stačí se tedy pouze přihlásit, stejně jako jste zvyklí na stránkách Beetleclubu. V případě, že byste tento účet využívat nehodlali, bude Vám v nejbližších dnech již přímo z Volkswagen clubu nabídnuta možnost deaktivace účtu.


Věříme, že Volkswagen club Vám nabídne další zajímavé aktivity a více přiblíží také další zajímavé lidi, kteří propadli svým Passatům, Golfům, New Beetlům, Touaregům, Transporterům a dalším podobně jako my Broukům.


Váš BeetleClub.cz

Komentáře (0)

Napsat komentář

Komentujete jako host.


Anti-spam: dokončete obrázek