Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Špatné startování 1.9 TDI

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2231

• Beczi
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 8
Nevím jak mě to dělá dlouho. Minulou zimu to bylo baterkou a teď? Asi od začátku prázdnin. Ale nestalo se to mockrát... ale mám strach abych někde někdy neuvízl. Zatím ale vše nasvědčuje na tu poloprázdnou nádrž. Dokud to neudělá, když ji mám z půlky plnou, tak si za touto teorií budu stát 8-)
současnost: Beetle R-Line 2.0 TSI DSG 155 kW
minulost: New Beetle Turbo S 1.8T 20V 132kW (limited edition from USA)
minulost: New Beetle 1.9 TDI 66kW
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2233

• hrosik
Beczi napsal:
Nevím jak mě to dělá dlouho. Minulou zimu to bylo baterkou a teď? Asi od začátku prázdnin. Ale nestalo se to mockrát... ale mám strach abych někde někdy neuvízl. Zatím ale vše nasvědčuje na tu poloprázdnou nádrž. Dokud to neudělá, když ji mám z půlky plnou, tak si za touto teorií budu stát 8-)
tak mi jazdime stale na plnu a robi to aj tak a ked mame rezervu tak tiez ale ked je studeny tak chiti hned nech je v nadrzi cokolvek :cry:

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2235

• jarda
tak sem vymněnil palivovej fyltr za novej a opjet se stalo to sčim sem nečekal protože to neni dlouho co sem to mněnil .filtr novej dobrí ten sem stejně chtel mněnít nevadí, ale jak sem psal otm že ten filtr má nasobjě ventilek tak ten ventilek ma na sobjě dva o kroužki a jeden byl zase špatnej tak sem je vymněnil a věřim že bude pokoj. ten ventilek propouštel pomalu vduch do fyltru a když je zyma tak se stahly a netesnily proto to zlobý jen ráno když jeto studení

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2236

• Beczi
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 8
hrosik napsal:
Beczi napsal:
tak mi jazdime stale na plnu a robi to aj tak a ked mame rezervu tak tiez ale ked je studeny tak chiti hned nech je v nadrzi cokolvek :cry:
Ja vím, že tu řešíte ještě problém ze startováním když je motor zahřátej. Ale s tím já problém nemám..jen tehdy, když auto někde stojí půl dne a tak. Nemá na to vliv teplota podle mě. Jedinej vliv vidím v té nádrži.

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2237

• Beczi
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 8
jarda napsal:
tak sem vymněnil palivovej fyltr za novej a opjet se stalo to sčim sem nečekal protože to neni dlouho co sem to mněnil .filtr novej dobrí ten sem stejně chtel mněnít nevadí, ale jak sem psal otm že ten filtr má nasobjě ventilek tak ten ventilek ma na sobjě dva o kroužki a jeden byl zase špatnej tak sem je vymněnil a věřim že bude pokoj. ten ventilek propouštel pomalu vduch do fyltru a když je zyma tak se stahly a netesnily proto to zlobý jen ráno když jeto studení
Je to možny. Pak napiš, jestli ti to pomohlo. ....jenže my máme v garáži docela teplo :D .S teplotou to nic asi nebude....uvidím teď, dneska byla solidní zima v noci a za chvílu někam jedu. Je tam dost paliva a určitě to nastartuje hned.

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2267

• jarda
tak mito nepomohlo nafta mi padá pořád , ale udělal sem radikální zmenu odpojil sem palivovej filtr uplně od nafty a hadic a zapjil sem tam dva malí palivový naftový filtry dá se říct že napřímo jeden na sání z nádrže a druhí na přepad jako u benzínu . docela mně to překvapilo funguje to ale sem zvědavej co to udělá v mrazu . skusil sem to natočit asi po dvouch hodinách a chitil okažitě předtim muto trochu trvalo.
Přílohy:

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2292

• jarda
tak nafta nepadá a startuju v pohodě :idea:

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2304

• vosic
Pěkně si to vyřešil,myslim si že Beczi to bude mít taky filtrem,o víkendu sem se o tom bavil s kámošem co to dělá a taky mi řikal že už jedině snad filtr,asi to bude bolest tehlech motorů.

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2310

• Beczi
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 8
Tak sem si dneska potvrdil to, že za všechny problémy fakt může to, když je málo paliva v nádrži. Měl sem tam čtvrt nádrže, mrzlo parádně že sem měl na sklech led, auto stálo venku od rána a v noci sem jel dom z práce. A paráda..sednu, otočím klíčkem a auto hned naskočí. Vyjel sem nafty co se dalo, že ručička byla na kraji červené čáry a zaparkoval na 2 hodiny venku. Pak přijdu k auto a auto nechtělo pomalu vůbec naskočit. Tak sem pak zajel na benzinku, natankoval skoro plnou a věřím že to teď zas neudělá.

Špatné startování 1.9 TDI 13 roků 1 měsíc ago #2313

• vosic
Beczi zkus schválně rozdělat ten ventilek na odvzdušňování na filtru a dát tam nový ty O kroužky,jak tady o tom psal Jarda tak si myslim že máš stejnej problém,že ti zapadává nafta,jen se ti to projevuje trochu jinak a bude to otázka pár korun za 2 gumičky.
Vygenerováno za 0.315 sekund