Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Chceme do knihy rekordů?

Chceme do knihy rekordů? 14 roků 1 měsíc ago #74

  • Beczi
  • Avatar uživatele Beczi
  • Offline
  • Administrator
  • Příspěvky: 2124
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 19
Když to zvládl Chevrolet Spark, tak proč ne my.

Majitelé miniauta Spark od Chevroletu se dali sraz v Třebíči. V rámci putovní roadshow jich přijela rovná stovka. Díky tomu se toto setkání zapsalo do České knihy rekordů. Příští rok plánují pořadatelé ještě větší účast.
12. 6. 2008 15:17

„Všichni účastníci dostanou oficiální zápis o rekordu a unikátní nálepku na auto – unikátní proto, že jich vyrobíme opravdu jen sto kusů,“ říká Milan Dobrovolný, obchodní ředitel firmy, která akci zorganizovala.

„Sami jsme byli překvapeni nadšenou odezvou majitelů vozů Chevrolet Spark na naši výzvu, takže už nyní je jasné, že příští rok se určitě pokusíme o překonání letošního rekordu,“ dodal Dobrovolný.

Chevrolet Spark:. Chevrolet Sparkfoto: Chevrolet Europe/GM

Chevrolet Spark je miniauto, které se dá koupit za 200 tisíc korun. Za ty peníze nečekejte pochopitelně zázraky; v zahraničí by to bylo druhé nebo třetí auto do rodiny, u nás se běžně používá jako první a jediné.

S délkou 3,5 metru nabízí relativně dost místa pro řidiče a spolujezdce, pro posádku vzadu mnoho prostoru nezbývá, stejně jako pro zavazadla. Nicméně je to levné auto, které funguje a mnoha rodinám splní sen o levném a především novém cestovním prostředku.

Dvojice zážehových motorů o objemech 0,8 l a 1,0 l a výkonech 51 k, resp. 65 k výkonem zrovna neohromí, nicméně průměrná spotřeba litrového motoru činí solidních 5,6 l/100 km.

Víc info je tady: http://www.novinky.cz/clanek/142371-che ... kordu.html
současnost: Beetle R-Line 2.0 TSI DSG 155 kW
minulost: New Beetle Turbo S 1.8T 20V 132kW (limited edition from USA)
minulost: New Beetle 1.9 TDI 66kW
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.535 sekund