Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 13 roků 4 týdnů ago #4800

• Ingi
Konecne i ja si dokazu predstavit dalsi tvar :D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 11 měsíců ago #5947

• Johnny
Tak dneska se mi na tachometru ukázalo 126 000 km... Až dojedu domů, budu mít s Broukem najeto přes 15 000 km. To znamená první výměna oleje po koupi, řádná kontrola a tak. Za 15 000 km se na něm neobjevila nová závada, akorát nám blbnou zámky. Ale to už se s tím koupilo. Pomalu se chystám na výměnu baterky. Opravu nebo výměnu zámků řeším tak napůl, zatím to zamyká. No a už se těším, až dojedu letní gumy, pořád maj ještě povolenou hloubku dezénu :-( .

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 11 měsíců ago #5948

• Štěpoš
Čau Johnny, už se těšíš, až smeteš letňáky??? ... copak, plánuješ lepší? :lol:
Jo a jak dlouho ti trvalo nalítat těch 15000? ... to jen tak pro zajímavost, jestli jen mě Ty kilometry tak rychle skákají dopředu.
Já mám brouka rok a měsíc a mám s ním nalítáno něco přes 23 000 :roll:

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 11 měsíců ago #5950

• Ingi
Štěpoš napsal:
Čau Johnny, už se těšíš, až smeteš letňáky??? ... copak, plánuješ lepší? :lol:
Jo a jak dlouho ti trvalo nalítat těch 15000? ... to jen tak pro zajímavost, jestli jen mě Ty kilometry tak rychle skákají dopředu.
Já mám brouka rok a měsíc a mám s ním nalítáno něco přes 23 000 :roll:

Ja bych se toho nedesil :D takhle to asi skace hodne lidem... Pri prumeru 2000 km mesicne to za rok dela 24 tis jak vysitejch... Ja po deviti mesicich mam najeto asi 17 tis. takze mi to vychazi skoro presne jako tobe ;)

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 11 měsíců ago #5952

• Johnny
Ty letňáky co tam mám sou úděsný. Už se to na nich koupilo. Nalítal sem to od začátku prosince.

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 11 měsíců ago #6254

• Johnny
Tak olej je vyměněný, akorát prej měli problém povolit víčko olejového filtru :-D . Při příští výměně se bude navíc měnit kapalina servořízení. Filtry taktéž.

Při kontrole spodku jsem zjistil, že švagrová neurvala jen držáky plastů u motoru a kus spoileru, ale i spodní držák pravé mlhovky. Jí to tak eště někdy půjčím :x .

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 10 měsíců ago #6455

• Johnny
Hurá, konečně máme na autě nové letní gumy. Jen s nimi musím jezdit piánko nějakých cca 200 km. Jsou to Nokian i3. Tak snad s nimi budu spokojný víc než se Savou Intensa.

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 7 měsíců ago #7879

• Johnny
Tak už mám zimní, včera jsem za ně byl u nás na horách rád - tahal jsem lidi na letních z příkopa asi dvakrát... No a co se týče změn na Broukovi - nějaké tele mi rozbilo levé zrcátko, koukat se z toho dá, ale půjde tam nové. Aspoň mohl nechat číslo. Blb.

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 5 měsíců ago #8137

• Johnny
Teda koukám, že tu nikdo neodpovídá... No co, tak si to píšu jen pro sebe :lol: . Co se týče Brouka, tak už konečně vím proč nejede vyhřívání zrcátek - jsou špatné spirály v obou sklech. A spínají se spolu se zadním oknem. Zámky mám vyměněné za nové a jsem spokojený.

Mandelinka - Johnnyho služebně - soukromé 12 roků 5 měsíců ago #8142

• Beczi
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 8
Víš jak jde odzkoušet, jestli ty zrcátka fungují? Napadlo mě, že se to bude spouštět s tím zadním sklem naráz. Ale jestli to funguje, nevím. Když sem ho kupoval a dávalo se to na kontrolu do servisu, tak právě zrcátka ukazovaly chybu. A mechanik říkal, že to je normální. A můj mechanik mě o chybě taky nikdy neříkal. Ale včerá si všiml, že mě občas vynechává dálkové zamykání. Sem myslel, že je to teplotou, ale asi nebude. A u toho sem si zrovna všiml, že u spolujezdce klíč do zámku sice dám, ale nejde s ním otočit. Čím to může být?
současnost: Beetle R-Line 2.0 TSI DSG 155 kW
minulost: New Beetle Turbo S 1.8T 20V 132kW (limited edition from USA)
minulost: New Beetle 1.9 TDI 66kW
Vygenerováno za 0.506 sekund