Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Amber - černá baculka

Amber - černá baculka 13 roků 2 měsíců ago #4820

• Amber
Uvidíme v pátek, co nám řeknou, na jejich stránkách píšou, že obnova laku tak 3000 Kč, ale to jde, vážně lepší než 30 za nový, to máš pravdu...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5266

• Johnny
Tak už něco víte?

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5315

• Amber
Stále nic...jsou to salámisti, slíbili, že to do pátku určitě stihnou a stihli velký kulový...no ani si nedovedete představit, jak mě mrzelo, že tam nemůžu být s vámi. A abych řekla pravdu, už jsem měla takovou chuť to auto prodat a místo toho si koupit kolo... :lol:

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5322

• Ingi
Amber napsal:
Stále nic...jsou to salámisti, slíbili, že to do pátku určitě stihnou a stihli velký kulový...no ani si nedovedete představit, jak mě mrzelo, že tam nemůžu být s vámi. A abych řekla pravdu, už jsem měla takovou chuť to auto prodat a místo toho si koupit kolo... :lol:

Neves hlavu... kdyz se takhle bavime mezi klukama tak kazdej s autem neco resi. Nakonec se na to prijde ;) Skoda je ale fakt, zes nemohla dorazit...

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5323

• Johnny
Jak říká Ingi - nevěš hlavu, to auto bude jezdit. Jen je škoda že si s námim nemohla být. Ale nejsi jediná kdo nemohl přijet kvůli tomu, že mu nejede New Beetle. Vosiče to postihlo taky.

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5328

• Amber
Četla jsem... no příště to snad vyjde, chystáme se do Liberce, to nám snad brouk už pojede :lol:

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5329

• Amber
Taak hurááááááááá!!!! Autíčko už mi bude dneska jezdit!!! Ted mi akorát volal přítel, že je auto hotové a zdravé :lol: :lol: Takže, bylo s ním ve zkratce asi toto: jednou jedinkrát jsme s ním byli v myčce, jinak ho myjeme růčo, a jak jsme dali i spodní mytí a jak to tam stříkalo proudem, tak se tam rozpojily nějaký hadičky či co, a proto to auto nestartovalo, takže celkem banální závada, ale o to asi horší na ní přijít. Tímto se tedy "salámistům" omlouvám a moc jim děkuji!!! A poučení pro všecky - myjte si to auto sami, ať se netrápíte jako já :lol: :lol:

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5330

• Ingi
Ted uz prave v klidu muzeme do mycky a kdyz to nepojede tak si nejaky hadicky zapojime sami :D No tak to je super, ze to nebylo nic vaznyho, ale jak rikas, o to hur se tyhle zavady hledaj :D

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5331

• Amber
Tak tak, ale já už stejně do myčky nikdy nepojedu :lol: !!!
Odpoledne si pro tu naší krasavici jedeme, tak nám snad vydrží teď chvilku zdravá :lol:

Amber - černá baculka 13 roků 1 měsíc ago #5336

• Moni
Tak sláva, aspoň že tak. :lol: Neboj se nic, v Liberci tohle krásný setkání všech určitě zopakujeme ve stejně hojném počtu, abyste to taky viděli... ;)
Vygenerováno za 0.578 sekund