Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 22. sraz New Beetle a Beetle klubu - Litomyšl

22. sraz New Beetle a Beetle klubu - Litomyšl 2 roků 3 měsíců ago #43266

  • Beczi
  • Avatar uživatele Beczi
  • Offline
  • Administrator
  • Příspěvky: 2124
  • Obdržená poděkování 8
  • Karma: 19
Zveme Vás na 22. mezinárodní setkání majitelů a příznivců vozů Volkswagen New Beetle a Beetle. Setkání se uskuteční v horní části historického Smetanova náměstí města Litomyšl.
Náměstí nese jméno po nejslavnějším litomyšlském rodákovi Bedřichu Smetanovi, je zajímavé svou historií, dřívějšími obyvateli některých jeho domů byli takový velikáni jako Božena Němcová - narodil se zde její syn Karel a spisovatelka zde prožila poslední dny svého života, v budově dnešní České spořitelny žil spisovatel Alois Jirásek, v domě č.p. 116 pobýval pruský král Fridrich II
Věž, nacházející se přibližně v polovině náměstí, je od roku 1907 osazena orlojem čáslavského hodináře Karla Adamce, značka na věži odkazuje na výši vody při povodni roku 1781 a je zde také umístěn litomyšlský loket - vzorová délková míra o délce 59 cm.
Další zajímavé a užitečné informace o tomto krásném městě najdete na www.naselitomysl.cz

Termín srazu : 13 - 15.9.2019 , hlavní program srazu v sobotu 14.5.2019

Místo srazu (sobota 14.9.2019) : horní část historického Smetanova náměstí města Litomyšl

Mapa místa srazu : mapy.cz/s/3tkqU
GPS : 49.8726600N, 16.3100208E

Čas : 9.00 - 11.00 hod., v tomto čase bude probíhat registrace, číslování a technická přejímka závodních strojů. Současně obdržíte podrobné informace o celodenním a večerním programu, způsobu, jakým se chystáme naplnit Vaše bříška atd.

Téma srazu je Rallye, budeme se těšit na Vaše tématické kostýmy, sportovně ozdobená auta, krásné hostesky zkušených rallyových jezdců, navigátorky a navigátory, mechaniky závodních stájí a další členy soutěžních rallyových týmů.
Budeme moc rádi, když předvedeme, že jsme všichni jeden velký VW tým a v Litomyšli si o nás budou ještě dlouho povídat.
Samozřejmostí bude vyhodnocení nej kostýmů a nej aut.Ubytování : ubytováni budeme v hotelu Renospond ve Zderazu (www.renospond.cz), celou ubytovací kapacitu hotelu a ubytovny, cca 100 osob, máme již od pátku rezervovanou jen pro sebe, těšíme se, že se tedy sejdeme již v pátek v hojném počtu. Pokud by někdo chtěl strávit příjemné podzimní dny před, nebo po srazu v krásném prostředí s možností spousty výletů napište, paní majitelka je velmi vstřícná...
Ubytování našich ,,rallyových" speciálů bude na příjezdové cestě a louce u hotelu, místa je dostatek.
U hotelu je koupaliště, které je plněno vodou z nedalekého lomu, takže bývá čisté a opravdu vhodné ke koupání, plavky sebou !!!! (počasí objednáme)
Ubytování pro srazový víkend budeme řešit na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Technické info k ubytování : hotel jsme museli zarezervovat a to s sebou samozřejmě nešlo nutnost úhrady nemalé finanční zálohy. Proto jsme nuceni postupovat následujícím způsobem.
- založíme pro tento účel samostatný účet
- každému z Vás do mailu vyčíslíme částku za ubytování, kterou budeme potřebovat uhradit nejpozději do 31.8.2019, tak abychom celý hotel ještě před srazem zaplatili.
- každý, kdo své ubytování zaplatí, bude mít v pátek nebo v sobotu na recepci hotelu, na své jméno připraveny klíče od pokoje.
- pokoje objednané a neuhrazené do tohoto data nabídneme případným náhradníkům.

Pokoje v hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, pokoje v části označené jako ubytovna jsou dispozičně stejné, jen je společné sociální zařízení vždy na chodbě. Prosíme tedy v objednávce uvést do které části prioritně míříte.


MOTTO SRAZU : rádi bychom, aby se náš zářijový sraz nesl v duchu motta "Já mám brouka, Ty máš brouka, nechme všechno být a pojďme spolu pít !!!"

Bonus : speciální cenu pořadatelů obdrží každý účastník s registračním číslem jeho ,,rallyového" speciálu od 100 výše!


Těšíme se na Vás v září Gabča, Martin a děti Kohoutkovic
současnost: Beetle R-Line 2.0 TSI DSG 155 kW
minulost: New Beetle Turbo S 1.8T 20V 132kW (limited edition from USA)
minulost: New Beetle 1.9 TDI 66kW
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.424 sekund