New Beetle 10 anos

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

Na památku prvních deseti let Beetle, (vyrábí se od roku 1997 výhradně v závodě Puebla), značky Volkswagen v Mexiku byl uveden New Beetle v exkluzivní edici zvané Beetle 10 let.

 
Jedná se o limitovanou edici 310 kusů. 


Díky své dobré úrovni a technologii se Brouk stal vlajkovou lodí značky po celém světě. 

Speciální model Brouk 10 roků nese designové prvky jako jsou bílá barva exteriéru, střecha a zrcátka v černé barvě, tmavé zadní okna a ráfky 17 palců v průměru. 


10-ti letá verze je vybavena pěti válcovým motorem o objemu 2,5 l, který generuje výkon 150 koní. Dále obsahuje posilovač řízení a elektronické vstřikování paliva. Je k dispozici s 5ti stupňovou manuální převodovkou nebo automatickou 6ti rychlostní převodovkou Tiptronic. 


Z hlediska bezpečnosti nabízí ABS, elektronický stabilizační program (ESP), přední brzdy a zadní kotoučové brzdy a vpředu zavěšení McPherson. Také zahrnuje čelní airbagy a boční duální airbagy v předním sedadle pro ochranu hlavy a hrudi. 


Jako doplněk k zahájení zvláštního vydání Volkswagen v Mexiku představil řadu oblečení a doplňků k připomenutí desátého výročí brouka. Cena tohoto vozu je 27,990 dolarů.

Sdílejte tento článek