New Beetle Final Edition

5.0/5 hodnocení (1 voleb)

Volkswagen v Americe představil na autosalonu v Los Angeles 2009 New Beetle 2010 "Závěrečná Edice", který znamená konec současné generace tohoto automobilu. K prodeji je k dispozici v USA od dubna 2010.

Tato nejnovější vydání New Beetle a New Beetle Cabrio se omezuje pouze na 1,500 kusů pro každou verzi. Toto nejnovější vydání obdrží několik upgradů a detailů, které budou různé a jedinečné od ostatních.

Mark Barnes z Volkswagenu v Americe uvedl, že od svého spuštění v roce 1998, byl Beetle široce přijímán těmi, kteří milují naprosto jedinečný styl a vozidla s unikátními vlastnostmi.

Dále uvedl, že nejnovější vydání kombinuje všechny prvky, které nejlépe reprezentují to, co lidé milují na New Beetle, a vytvořili dědictví vozu.

Konečné vydání brouka bude samostatně očíslováno. Má plné sportovní odpružení a speciální kola 17 " a integrované mlhové světlomety v předním nárazníku.

Když už mluvíme o motoru, oba modely mají pětiválcový motor, 2,5 l, s 150 hp spojen se samočinnou převodovkou Tiptronic s šesti rychlostními stupni.